KONST / Litografier / Färglitografi 9377078
nr 937 7078
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Stureplan med gamla Svampen, Stockholm, 216/360, signerad, motivet: 37x55
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:53:23
350 kr
450 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin